Piotrusie wieprzowe


Parówki w 94% składające się z mięsa wieprzowego. Nie zawierają MOM jedynie najwyższej jakości wyselekcjonowane mięso. Warto pamiętać, że mięso jest źródłem pełnowartościowego białka i mało nasyconych kwasów tłuszczowych. Wszystkie wędliny są również liczącym się w diecie źródłem żelaza, cynku, fosforu i wita-min z grupy B.


bez7

bez8

bez5

bez6

bez4

Nie dodajemy do naszych Piotrusi sztucznych barwników tzn., że barwę zawdzięczają wyłącznie naturalnemu barwnikowi zawartemu w mięsie i jego przemianom pod wpływem dodatku peklosoli oraz  obórki termicznej

bez2

bez3bez1

Fosfor sam w sobie uznawany jest za nieszkodliwy. Problem polega na tym, że występują powszechnie w wielu rodzajach żywności. Duże spożycie fosforu może ograniczyć wchłanianie wapnia z przewodu pokarmowego, a dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje wapnia, który stanowi składnik kości, zapewnia twardość zębów, wpływa na prawidłową pracę serca. Warto więc, wybierać takie produkty spożywcze, w składzie których nie znajdziemy fosforanów.

piotrusiemałe


energia2

Informacja o wartości odżywczej w produktach spożywczych dla dzieci jest szczególnie ważna. Dzięki niej możesz śledzić, ile poszczególnych składników odżywczych podajesz maluchowi. Warto uważnie studiować etykiety i wybierać dla swojego dziecka produkty o jak najlepszym profilu odżywczym – niskiej zawartości soli (sodu), cukru i nasyconych kwasów tłuszczowych oraz wysokiej zawartości błonnika. Informacja o wartości odżywczej podawana jest w odniesieniu do 100 ml lub 100 g produktu w formie, w jakiej jest sprzedawany.  Przebadaliśmy również nasze Piotrusie pod względem wartości odżywczych i przedstawiamy je Państwu.

Wartość energetyczna 1325kJ/191 kcal

Tłuszcz  30,0 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone 12,0 g

Węglowodany <0,5 g

w tym:

cukry <0,5 g

białko 13,0 g

sól 1,9g

 


sklad2

 mięso wieprzowe 94%, woda, sól, tłuszcz wieprzowy, glukoza, stabilizator cytrynian sodu, aromaty, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca azotyn sodu, dym wędzarniczy. Może zawierać: gluten, gorczycę, mleko (łącznie z laktozą), seler.


Piotrusie drobiowe

Temperatura przechowywania: od +2 do +7 stopniC

Termin przydatności: 17 dni

Formy pakowania: MAP

Waga produktu: 300 g

Ilość parówek w opakowaniu: 5sztuk


gdzie-kupisz2

Zobacz gdzie możesz kupić  strzalkazolta

lub zamów już teraz w sklepie internetowym producenta  strzalkazolta